SHITET APARTAMENT 3+1 TEK PORTO LALZI!!!

 • 227.000€
, Porto Lalzi

Details

 • Price: 227.000€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 3+1 tek Porto Lalzi.
Apartamenti ka nje siperfaqe Bruto: 129.3 m2 dhe siperfaqe Neto: 115 m2.
Pozicionohet ne katin e 3, me orientim Jug.
Eshte i organizuar ne ambient ndenje & kuzhine, tre doma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

F

 • Address Porto Lalzi
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate