SHITET APARTAMENT 3+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

 • 272.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 272.000€

Details

 • Price: 272.000€
 • Size: 205 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 3+1+2 te kompleksi Mateo, Kopeshti Zoologjik.
Ndodhet ne katin e 2 dhe ka orientim Lindje-Jug-Perendim.
Apartamenti ka planimetri shume te rregullt dhe mundesi per zgjerim.
Ka verande nga 2 anet e apartamentit te cilat mund te shfrytezohen sipas deshires.

Per me shume detaje mund tme kontaktoni!

A

 • Address Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate