SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA E DIBRES

 • 185.000€
, RRUGA E DIBRES PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR
shitje
, RRUGA E DIBRES PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 3+1+2.
Vendndodhja: Tiranë, Rruga e Dibrës, në afërsi të Shkollës së Bashkuar.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 145.4 m2
-Kati: 8.
-Me ashensor.
-Në proces hipotekimi.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 veranda.

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Fasadë e ventiluar.
-Ndërtim i vitit 2023.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

CMIMI 185.000 EURO

 • Address RRUGA E DIBRES PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada