SHITET APARTAMENT 3+1+ POST PARKIMI 140000 EURO UNIVERS CITY

 • 140.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia,

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTMENT UNIVERS CITY
⚪3+1+2 BOSH
📍UNIVERS CITY
📐124m2 BRUTO 105M2 NETO
🏙 ORIENTIMI JUG/PERENDIM. APARTMENT BEHET I BANUESHEM NE QERSHOR 2024.

KATI 8

NE CMIM PERFSHIHET DHE 1 POST PARKIMI 36m2

CMIMI 140.000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T03

Address

 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS