Shitet apartament 3+1 në uji të ftohtë `7 – pallatet `Vlorë.

  • 87.200€
,

Details

  • Price: 87.200€
  • Size: 109 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Shitet apartament 3+1 në uji të ftohtë `7 – pallatet `Vlorë.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 -të me pamje nga deti .
Sipërfaqja e pronës është 109 m2, e çertifikuar.
Organizohet në 3 dhoma gjumi , 1 sallon + kuzhinë , 1 banjo, dhe 1 ballkon.
Çmimi i pronës është 87 200 Euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare