SHITET APARTAMENT 3+1 NË FILLIM TË RRUGES “DON BOSKO”

 • 155.000€
, Rruga Don Bosko, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Don Bosko, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartament 3+1 ne shitje, i cili ka nje vendodhje shumë të mirë, pranë Sheshit “Rilindja”, afer qendres tregtare “Ring Center”, 10 minuta nga qendra e Tiranes, pranë Prokuroris së Tiranës, gjimnazit “Qemal Stafa”, aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së vogël. Ndodhet afër disa institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, në një nga zonat më të kërkuara të Tiranes.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbesore dhe bicikleta, supermarkete, bar/kafe, restorante, qendra tregtare, çerdhe, kopështe, shkolla etj.

Prona ndodhet në një godinë 9 katëshe, me 2 ashensor në kat dhe me administrim shumë të mirë. Apartamenti është i mirëorganizuar me hapësira të mëdha, dritaret me grila, me kondicioner dhe ballkoni me tendë.

Apartament ne shitje 3+1 me siperfaqe neto 105.25 m2 (116.94 m2 bruto) ne katin e 4, me orientimin veri-perëndim dhe me pamje shumë të mirë të zones. Është i organizuar nga një sallon ndenje + kuzhina + ambient ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

Me çertifikatë pronësie.

Per me shume informacion dhe video te apartamentit klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…uges-don-bosko

 • Address Rruga Don Bosko, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93