SHITET APARTAMENT 3+1 NË BLLOK

 • 3.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NË BLLOK

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 142.56 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 NË BLLOK.

Sipërfaqja e apartamentit është 142.56 m2 ku 23.73 m2 janë të përbashkëta dhe 118.80 m2 janë neto.

Pallati është në ndërtim e sipër.

Planimetria është e rregullt dhe organizohet në 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ambienti ndodhet në zemër të bllokut dhe i ofron te gjitha facilitet e nevojshme.

ID e pronës 11790.

Çmimi është 3000 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni +355 69 408 3999.

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate