SHITET, APARTAMENT 3+1, KOMUNA E PARISIT, TIRANE.

 • 260.000€
, Rrapo Hekali, Komuna Parisit

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 3+1.

Vendndodhja: Rruga Rrapo Herakli, Komuna e Parisit, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 170 m2.

-Kati: 6.

-I mobiluar.

-Totalisht i investuar.

Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, depo.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

-Fasadë e ventiluar.

-Mundësi ndarje ne 3 apartamente 1+1.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rrapo Hekali, Komuna Parisit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada