Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtesisë” ,Tiranë

 • 370.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtesisë” ,Tiranë
shitje
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtesisë” ,Tiranë
 • 370.000€

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535197

Description

Apartamenti  ndodhet në një pallat të ri vitit 2022 me ashensor, tek  “Fakulteti Drejtesisë” në afërsi  të Liqenit Artificial , në  një  zonë  të  zhvillar dhe të sigurt, pranë  istitucioneve të ndryshme , ka akses hyrje- dalje në  rrugë kryesore dhe pranë  statcionit  të  autobusit  . Apartamenti  është  restauruar së fundi me cilësi te lart. Apartamenti  ka hapsire të bollshme , me shumë ndricim natyral , në një zonë te qetë.. Apartamenti shitet bosh, mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 3 Dhomë gjumi
 • 2 Tualete me dritare
 • Ballkon të madh
 • Sistem chiller
 • Kati 3 banim
 • 1 Ashensor
 • Bosh
 • Me certifikatë pronësie

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtesisë” ,Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari