SHITET APARTAMENT 3+1 180000 EURO PAZARI I RI

 • 180.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽ 3+1
◽ ME 1 TUALET
📍 PAZARI I RI
📐 90 M2 NETO
⬆ KATI 2
🏙PALLAT EKZISTUES PA ASHENSOR
📄ME HIPOTEK
E RESTAURUAR DHE E MOBILUAR

CMIMI: 180.000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS