Shitet Apartament 2+1,Univers City

 • 85.737€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 85.737€

Details

 • Price: 85.737€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

SHITET APARTAMENT 2+1,

VENDODHJA:UNIVERS CITY

DETAJE PER ZONEN:

-Univers City ndodhet në zonën e Laknasit, vetëm 2 minuta nga QTU, shumë pranë autostradës Tiranë Durrës.

-Vetëm 7.3km dhe 15 minuta larg sheshit Skënderbej, ky kompleks banimi ofron mundësi aksesi në metropol dhe gjithashtu mundësinë e një jetese të qetë larg ngarkesës së kryeqytetit.

-Univers City është konceptuar si një qytet universal i kompletuar me të gjitha facilitetet e nevojshme për të përmbushur të gjitha nevojat dhe komoditetet e çdo familjeje.

Specifikat e prones:

Siperfaqe totale 90.25 m2

Kati 1

Orjentimi veri perendim

Faze karabina

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhome gjumi, tualet, ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur e rregull

-Fsada kapot

Per me shum teraje si dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni

 • Address QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3