Shitet Apartament 2+1,Rezidenca Alba

 • 272.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 272.000€

Details

 • Price: 272.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 160 m2
-Kati 1.
-Me hipotekë.
-Totalisht e investuar.
-Sistem kapot.
-Arredim modern.
Organizimi:
-Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
-Orjentim Jug-Lindje
Avantazhe:
-Standart dhe cilësi & siguri maksimale.
-Ndricim natyrale dhe kubatur te rregullt
-Investuar deri në detaje.

Per nje kosulence te plote per pronen, si dhe nje vizit nga afer me kontaktoni !

 

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3