SHITET, APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI, KINOSTUDIO, TIRANË

 • 235.000€
, Aleksander Mojsiu, Lagjja e Sefës, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, District of Gjakova, 50000, Kosovo
shitje
, Aleksander Mojsiu, Lagjja e Sefës, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, District of Gjakova, 50000, Kosovo
 • 235.000€

Details

 • Price: 235.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 2+1+Post Parkimi.

Vendndodhja: Rruga Aleksandër Moisiu, Rezidenca Delta Molla, Kinostudio.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 115 m2.

-Kati: 4.

-Totalisht i mobiluar.

-Me 2 ashensore.

-Orientimi: Jug-Lindje.

-Në proces hipotekimi.

-Post Parkimi i përfshirë në çmim.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Aleksander Mojsiu, Lagjja e Sefës, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, District of Gjakova, 50000, Kosovo
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada