Shitet apartament 2+1+garsoniere

 • 175.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 164 m²
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692546433

Description

Shitet super apartament 3+1+3+3 ballkone, ne Yzberisht!

👌Apartamenti eshte i ndare ne dy apartamente, 2+1 dhe garsoniere👌
🔹️Cdo hyrje ka dere me vehte.

🔸️️Shume lehte per tu konvertuar ne 3+1.
🔹️️Super ndertim, pallat i ri, administrim shume i mire, me kamera sigurie, ashensor.
🔸️Kati i 4-tert.

🔹️Siperfaqe totale 164 m2.
🔸️Siperfaqe neto 143 m2.

🔹️Apartartamentet jane totalisht te punuara nga pronari:
🔸️Elektrike, hidraulike, i izoluar totalisht me lesh guri, sistem kondicionimi multi split nga me te miret, duralumin cilesor anti zhurme, parket, sistem filtrimi te ujit, panel diellor, tenda ne te gjitha ballkonet, etj.
🔹️Apartamentet kane orientim jug-perendim.
🔸️Shiten pjeserisht te mobiluar.
🔹️Me hipoteke.

💶Cmimi: 175,000 euro

🔘Per nje vizite ne prone na kontaktoni:

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Jolanda
 • Jolanda

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jolanda
 • Jolanda