Shitet Apartament 2+1,Dispanseria

 • 168.738€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Dispanseria, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Dispanseria, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 168.738€

Details

 • Price: 168.738€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Për shitje, Apartament 2+1

 

Vendndodhja: Buze Unazes se Vogel, Dispanceria, Tirane

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe pasurie: 91.21m2

-I pamobiluar/mobiluar

-Kati 6

-Ndërtim i vitit: po mbyllet fasada e jashtme

-Çmimi i shitjes €1,850/m2

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 

 • Address Dispanseria, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3