Shitet Apartament 2+1+Depo, Xhamllik

 • 119.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, xhamlliku
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, xhamlliku
 • 119.000€

Details

 • Price: 119.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Detaje per zonen:

Zona e Xhamllikut eshte nje prej zonave me te njohura te Tiranes.

-Lokacioni: Xhamlliku ndodhet 5-6 kilometra large qendres.

-Transporti: Ne kete zone transporti eshte lehtesisht i arritshem me linje autobusi dhe taksia qe sherbejne ne kete pjese te qytetit.

-Infrastuktura: Ka disa shkolla dhe institucione arsimore ne kete zone si dhe dyqane te ndryshme qe sherbejne nevojat e banorve.

Specifikat e prones:

-Siperfaqe totale: 83.1 m2

-Kati 4

-Me hipoteke

-Pallat ekzistues

Organizimi:

-Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhome gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Lokacion i favorshem

-Investim afatgjate

Per me shume informacione si dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address xhamlliku
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3