SHITET, APARTAMENT 2+1,BULEVARDI I RI, TIRANË

 • 139.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 139.000€

Details

 • Price: 139.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

📣Komplesi Ndregjoni
📍Pozicionuar në një nga zonat më strategjike dhe dinamike , pranë Bulevardit të Ri të Tiranës,
💥 Ofertat më fantastike kundrejt cilësisë dhe standardit që ofrohet🥳
🔎Rezidenca ofron një koncept të ri evropian duke realizuar ambjente banimi dhe qendra biznesi sipas standarteve perëndimore.
• Hapësira të gjelbërta
• Fasadë e termo-izoluar
• Cilësi e lartë punimesh
• Ndërtim me produkte ekologjike

🔴 Lokacion perfekt
🔴 Qendër multifunksionale
🔴 Infrastrukturë e zhvilluar
🔴 Fasadë e ventiluar
🔴 Hapësira rekreativ

Apartament 2+1
Kati i 1 banim

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Alba Bejko
 • Alba Bejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Alba Bejko
 • Alba Bejko