SHITET APARTAMENT 2+1+BALLKON TE RRUGA BARDHYL 240.000 EURO

 • 240.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT+POST PARKIMI
~2+1+2 BALLKON
~118M2
~KATI 3 BANIM
~PALLAT I RI I SAPOPERFUNDUAR
~ME ASHENSOR
~KUBATURE E RREGULLT
~DRITE NATYRALE NE CDO AMBIENT
~TOTALISHT I INVESTUAR DHE I KOMPLETUAR
~MOBILIM LUKSOZ
~VENDPARKIM NE KATIN -1
~NUK SHITET ME KREDI
~CMIMI 240.000 EURO
~RRUGA BARDHYL
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE