Shitet Apartament 2+1,Allias,Tirane.

 • 78€
, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 78€

Details

 • Price: 78€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Shitet, Apartament 2+1,Allias,Tirane.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja: 75 m2.
 • Kati 4.
 • Orientim Lindje-Perendim
 • I mobiluar
 • Pallat Parafabrikat
 • E investuar

Detaje te tjera:

 • Apartamenti disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekor.
 • Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
 • Opsion ideal investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Tirana County, Central Albania, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta