SHITET APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI TEK AURA NE LAPRAKE

 • 170.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 108.3 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje tek Aura ne Laprake.
Apartamenti organizohet ne ambient ndenje & gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.
Siperfaqe Bruto: 108.3 m2, Siperfaqe Neto: 91 m2.
Ndertimi eshte ne fazen e shtrimit te pllakave, perfundon brenda vitit 2024.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim.
Post parkimi i perfshire ne cmim, kati -1.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

F
 • Address Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate