SHITET APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI TE KOMPLEKSI OASIS 222.000 EURO

 • 222.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 222.000€

Details

 • Price: 222.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+2
~118.4M2
~KATI 1
~2 TUALETE
~BALLKON I GJATE
~E MOBILUAR NE MENYRE LUKSOZE
~POST PARKIMI I PERFSHIRE
~PALLAT I VITIT 2023
~INVESTIME BASHKEKOHORE
~ZONE E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~KOMPLEKSI OASIS
~CMIMI 222.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ER7200

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE