Shitet Apartament 2+1+2,Kodra e Diellit

 • 190.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Në shitje, Apartament 2+1+2.

Vendndodhja: Zona Kodra e Diellit, Tiranë.

Detaje për Zonën:

– Zona e Kodrës së Diellit është një vend i preferuar për të jetuar për familjet dhe individët që kërkojnë një jetë më të qetë larg zhurmës së qytetit.

– Kodra e Diellit është një zonë e qetë dhe e sigurtë, dhe përmban një kombinim të ndërtesave të reja dhe shtëpive të vjetra. Shumë prej tyre janë vilat dhe apartamentet e larta, të cilat ofrojnë një pamje panoramike të Tiranës dhe kodrave të rrethuara nga pemët dhe natyra.

– Ndodhet në një vend strategjik të qytetit të Tiranës, i cili është i lehtësisht i aksesueshëm nga të gjitha anët e qytetit.

– Ka një infrastrukturë të mirë zhvilluar, duke përfshirë rrugët, transportin publik, dhe shërbimet e tjera publike.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale 99.65 m2.

-Sipërfaqe verande 82.66 m2.

-Kati: 1.

-Ndërtim i ri.

-Orientim perëndim.

-I banueshëm për 6 muaj.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

– Mirëmbajtje dhe administrim i kompleksit.

– Totalisht i investuar.

– Kubaturë e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3