SHITET APARTAMENT 2+1+2+BALLKON TE VASIL SHANTO 234.000 EURO

 • 234.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 234.000€

Details

 • Price: 234.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+BALLKON
~2 TUALETE
~117 M2
~KATI I 8
~ME ASHENSOR
~PALLAT NË FAZË NDËRTIMI
~PERFUNDON NË MARS-PRILL 2024
~PUNIME CILESORE
~ORIENTIM DHE POZICION FANTASTIK
~ZONE E AKSESUESHME
~VASIL SHANTO
~ÇMIMI 234.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE