SHITET APARTAMENT 2+1+2BALLKON TE STADIUMI DINAMO 480.000 EURO

 • 480.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 480.000€

Details

 • Price: 480.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~ 2+1+ BALLKON
~SIPERFAQE TOTALE 110M2
~ KATI 1
~ GJENDJA E RE
~ AKTUALISHT BIZNES
~2 DHOMA GJUMI
~ 2 TUALETE
~ PALLAT EGZISTUES( PALL. E ITALIANIT)
~ E PERSHTATSHME PER BANIM DHE BIZNES
~ LARTESIA 4M
~ PARKIM
~ MAGAZINE NE KATIN -1.SIP. 40M2
~ STADIUMI DINAMO
~CMIMI 480.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
KR7400

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE