SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, ASTIR,TIRANË

 • 75.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Sokrat Miho, Lagjja e Re (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Sokrat Miho, Lagjja e Re (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, ASTIR,TIRANË

Çmimi: 75.000 Euro
Rruga Sokrat Miho,Astir,Tiranë.
Sipërfaqe Total: 91 m2
Sipërfaqe Neto: 77.2 m2

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar kohët e fundit, me infrastrukturë të re dhe lehtësisht e aksesushme.

Orientimi i apartamentit është Jug-Lindje, orientim shumë i favorshëm,i cili mundëson ndriçim natyral në çdo hapësirë të brendshme.

Apartamenti organizohet nga korridori, i cili bën shpërndarjen e ambienteve në sallon me këndin e gatimit dhe daljen në ballkon, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete

Detaje të tjera:
Kati i 4-të
Pallat i mirëadministruar
Ashensor
Totalisht i mobiluar
Punime cilësore
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
Kontakt: 0697032244

 • Address Sokrat Miho, Lagjja e Re (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta