SHITET APARTAMENT 2+1+3 TE KOMPLEKSI TOUCH OF SUN , TEGU 372.000 EURO

 • 372.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, tegu
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, tegu
 • 372.000€

Details

 • Price: 372.000€
 • Size: 169 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~ 2+1
~ 3 TUALETE
~ 2 DHOMA GJUMI
~ 169M2
~ KATI 3
~ PALLAT I RI
~ ME ASHENSOR
~ ME ARREDIM BASHKEKOHOR
~ KOMPLEKSI OFRON PISHINE, PALESTER, SALLE EVENTESH, LODRA DHE KINEMA
~ TEK KOMPLEKSI “ TOUCH OF THE SUN”
~ CMIMI 372.000 EURO
~ KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address tegu
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE