SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOMPLEKSI HOMEPLAN , 21 DHJETORI 212.000 EURO

 • 212.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 212.000€

Details

 • Price: 212.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+GARDEROBE DHE DEPO
~120 M2
~KATI 6
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~PJESERISHT I MOBILUAR
~GJENDJA E RE
~ RRUGA FROSINA PLAKU
~KOMPLEKSI KONTAKT/HOMEPLAN
~CMIMI 212.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE