SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE DON BOSKO 125.000 EURO

 • 125.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 131 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+2
~131.5 M2
~KATI 6
~PALLAT I RI , ME ASHENSOR
~BOSH
~ME HIPOTEKE TE RREGULLT DHE RIVLERESIM
~CMIMI 125.000 EURO
~NE DON BOSKO , PRAN SHKOLLES VACE ZELA
KONTAKTONI 0676722221
M300

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE