Shitet Apartament 2+1+2, Shkolla e Kuqe

 • 178.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 178.000€

Details

 • Price: 178.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 2+1+2, Shkolla e kuqe

Vendodhja: Rruga Riza Cerova

Detaje per zonen:

Lokacioni dhe aksesibiliteti: Shkolla e Kuqe është e vendosur në një pozicion të favorshëm në qendër të qytetit të Tiranës, duke e bërë atë një nga zonat më të aksesueshme dhe të lehta për të arritur për banorët, studentët dhe punonjësit e zonës.

-Infrastruktura dhe shërbimet: Kjo zonë është e pajisur me një infrastrukturë të mirë, duke përfshirë rrugët kryesore, sistemet e transportit publik, si dhe shërbimet e nevojshme për banorët dhe bizneset, duke përfshirë dyqane, restorante, kafene dhe shkolla.

-Ambienti urban: Zona ka një ambient urban të zhvilluar, me një bllok tërheqës të ndërtimeve të reja dhe hapësirave të hapura, duke përfshirë parqe dhe sheshet që shërbejnë si qendra për komunitetin.

-Mundësitë për aktivitete kulturore dhe argëtuese: Për shkak të lokalizimit të tij në qendër të qytetit, zona e Shkollës së Kuqe ofron mundësi për të marrë pjesë në evente kulturore, koncerte, ekspozita, dhe aktivitete të tjera argëtuese.

Specifikat e Prones:

Siperfaqe 118m2

Kati 4 banim

Me hipoteke

Orjentimi Jug,Lindje.

Avantazhe:

-Ndricim natyral

-Kubatur e rregullt

Per me shume detaje per pronen si dhe nje vizit nga afer me kontaktoni!

 • Address Shkolla 9-vjeçare "E Kuqe", Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3