Shitet Apartament 2+1+2, rruga Mine Peza

 • 214.600€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 214.600€

Details

 • Price: 214.600€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Specifikat e prones:

Siperfaqe 116 m2

Kati 4 banim

Orjentimi Veri jug

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualet , ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur e rregull

-Faze Tulle

Per me shume detaje rreth prones si dhe per nje vizite nga afer ne prone me kontaktoni!

 

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3