SHITET APARTAMENT 2+1+2, PORCELAN TIRANË

  • 237.000€
, PORCELAN

Details

  • Price: 237.000€
  • Size: 101 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0697017107

Description

Shitet Apartament 2+1+2

Adresa: Porcelan, Tiranë

Specifikat e prones.

-Siperfaqe 101.94 m2

-Kati 2 banim

-Orjentimi Jug

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualet, 2 ballkone.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Totalisht i investuar.

– Investim afatgjatë.

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

  • Address PORCELAN
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
  • Joniada