Shitet Apartament 2+1+2 ne Lagjen 16, Durres

 • 116.000€
, Lagjia 16, Durres

Details

 • Price: 116.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

Shitet Apartament 2+1+2 ne Lagjen 16, Durres

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte.

Apartamenti ka nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy banja dhe nje ballkon.

Siperfaqe 120m².

Çmimi 116.000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju Mirepresim!

Referenca: 5552 A2

 • Address Lagjia 16, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona