SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ASTIR, TIRANË.

 • 112.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Sabri Prezeva
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Sabri Prezeva
 • 112.000€

Details

 • Price: 112.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË ASTIR, TIRANË.

 

Sipërfaqe totale 120 m2.

Çmimi : 112.000 euro

Vendndodhja:Rruga Sabri Prezeva

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4- të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës me drejtim në ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon , 2 dhomat e gjumit me akses  dalje përsëri në ballkon dhe 2 tualetet. Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë ,kondicioner në cdo dhomë ,parket cilësor dhe grila.

 

Tipologjia:2+1+2

1 Ambient ndenje+ ambient gatimi

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

1 Ballkon

1 Korridor

1 Depo

 

Detaje të tjera:

Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

I Mobiluar

Pallati disponon ashensor

Vend për sistem ngrohje

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0688000969

 • Address Sabri Prezeva
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta