SHITET, APARTAMENT 2+1+2, KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË

 • 252.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 252.000€

Details

 • Price: 252.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në Shitje, Apartament 2+1+2.

Vendndodhja: Kopshti Zoologjik, Tiranë.

 

Detaje për Rezidencën & Zonën:

-Kopshti Zoologjik ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.

-Zona është e pajisur me infrastrukturë të mirë, duke përfshirë rrugët, trotuarët, dhe shërbimet publike. Këtu do të gjeni dyqane, restorante, kafene, supermarkete dhe shërbime të tjera që bëjnë jetën e përditshme më të lehtë.

-Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.

-Parqe dhe mjedis i qetë: Në afërsi të kopshtit zoologjik, ka disa parqe dhe hapësira të gjelbra, si Parku i Madh i Tiranës.

-Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 136.8 m2.

-Kati: 7.

-Orientim Jug-Perëndim.

-Me hipotekë.

-Me ashensor.

-Pamje nga liqeni i Tiranës.

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (me dritare), ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion i favorshëm.

-Kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada