Shitet Apartament 2+1+2, Ish Dogana Tirane

 • 152.165€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
shitje
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 152.165€

Details

 • Price: 152.165€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 117.50 m2

-Kati 1 Banim

-Orjentimi Jug, Perendim

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri.

– Investim afatgjate.

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Agro Blend, Marqinet 1, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3