SHITET APARTAMENT 2+1+2 FUSHA E AVIACIONIT ,TIRANË

 • 134.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 134.000€

Details

 • Price: 134.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 FUSHA E AVIACIONIT  ,TIRANË

 

Siperfaqja e apartamentit: 107.2 bruto,91.6m2 neto

 

Cmimi: 134.000 euro

 

Vendndodhja:Rruga Beniamin Kurta

 

Apartamenti ndodhet në  tetë në një kompleks të ri, duke përfshirë ambientin e ndenjes+gatimit 2 dhomat e  gjumit,2 tualete  dhe ballkonin

 

Tipologjia 2+1+2

1 Ambient ndenje + gatimi

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

1 Ballkon

 

Detaje të tjera:

* Hapësira të mirë organizuara dhe te bollshme

* Izolim Termik

*Kompleks I ri

*Zonë e qetë

 

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0697032244

 

 

 

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta