SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE NE KAMEZ

 • 70.000€
, Kamëz
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE NE KAMEZ

, Kamëz
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692070788

Description

Shitet apartament 2+1+2 ballkone, ne qender Kamez. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 106 m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 1 tualete ,2 ballkone.

Apartamenti shitet i mobiluar,ka  nje ndertim shume cilesor  , me dyer dhe dritare dopjo xham, tualet me hidrsanitare cilesore, pamje panoramike, ndricim perfekt, instalimet te gjitha funksionale.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin 0692070788 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Kamëz
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate