SHITET APARTAMENT 2+1+1 TEK RRUGA E DIBRES AFER VILES GOLD.

 • 182.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 182.000€

Details

 • Price: 182.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

SHITET Apartament 2+1+1 tek rruga e Dibres prane Viles Gold. Apartamenti ka nje siperfaqe 91m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i pa mobiluar dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet, e 2 Ballkon. Apartamenti ka nje pamje fantastike nga lart.
SHITET PER 182.000 EURO
Kodi EG-200

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare