SHITET APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY, TIRANË.

 • 850€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga Gryka E Kaçanikut, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga Gryka E Kaçanikut, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY, TIRANË.

 

Çmimi: 850 Euro/m²

 

📍Vendndodhja:Pranë QTU

 

Sipërfaqe totale: 86.85 m²

 

🔴Univers City është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë.

🔴Vendndodhja e kësaj qyteze është e atillë që të lejon të jesh si pranë shërbimeve kryesore, por edhe po aq në distancë nga zhurma dhe kaosi i zakonshëm i metropolit.

🔴Kompleksi ndodhet vetëm 2 minuta nga qendra tregtare QTU dhe në një distancë prej 10 minuta nga Sheshi “Skënderbej”. Lehtësisht i aksesueshëm nga çdo drejtim, me transport të vazhdueshëm Qendër – QTU – Univers City.

🔴Kompleksi ofron cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

 

🔴Tipologjia 2+1

☑️1 Ambient ndenje+ Kuzhinë

☑️2 Dhoma gjumi

☑️2 Tualete

☑️1 Ballkon

 

🔴Apartamenti ndodhet në katin e 7 në faze karabina

 

 

🔴Ndërtimi përfundon në Maj 2023

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

☎️ 0697032241

 • Address Rruga Gryka E Kaçanikut, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta