SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI

 • 107.000€
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana,

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana,
 • 107.000€

Details

 • Property ID: 30023
 • Price: 107.000€
 • Property Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament 2+1 afer Hotel “DORO CITY”. Apartamenti ka orientim jug-lindje ,perendim , veri-perendim. Apartamenti ka nje siperfaqe 101m2 .Ai eshte i perbere nga nje soxhorno e madhe bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi dhe eshte i pa mobiluar . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 4 katesh . Pallati eshte i ndertuar para viteve 90 dhe eshte pa ashensor . SHITET vetem per 107.000 EURO. Na kontaktoni .

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana,
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare