Shitet apartament 2+1 tek Panorama

 • 199.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 199.000€

Details

 • Price: 199.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri te vitit 2020.
Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje ambjent gatimi se bashku  me dhomen e ndenjes,nje tutalet dhe nje ballkon.
Siperfaqja e apartamentit eshte 87 m2.
Shitet i mobiluar si ne foto.
I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate