SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS NE DON BOSKO

 • 192.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Myslym Shyri
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Myslym Shyri
 • 192.000€

Details

 • Price: 192.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 2+1 tek vizion plus ne Don Bosko.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mire administruar.
Apartamenti ka nje siperfaqe 118m2 bruto dhe 108m2 neto
Organizohet ne sallon dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Myslym Shyri
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate