SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHESHIN SKENDERBEJ 278.000 EURO

 • 278.000€
9 Qender, Tiranë Qendër;Sauk, Unaza e Madhe, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
9 Qender, Tiranë Qendër;Sauk, Unaza e Madhe, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 278.000€

Details

 • Price: 278.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1
~69.3M2 BRUTO
~KATI 9
~PERFUNDON NE FUND TE 2024
~I MOBILUAR NE MENYRE LUKSOZE
~VENDNDODHJE SHUME E FAVORSHME DHE E AKSESUESHME
~PAMJE PANORAMIKE NGA SHESHI SKENDERBEJ
~SHESHI SKENDERBEJ
~CMIMI 278.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E700

 • Address Tiranë Qendër;Sauk, Unaza e Madhe, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE