Shitet apartament 2+1 te Rruga e Barrikadave

 • 238.000€
, Rruga e Barrikadave

Details

 • Price: 238.000€
 • Size: 98.87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament i tipologjise 2+1 te Rruga e Barrikadave.
Apartamenti ka siperfaqe 98.87 m2, i organizuar ne ambient ndenje & kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Pozicionohet ne katin 3.
Ndertim i ri, i paperfunduar ende, pritet te perfundoje ne fund te vitit 2024.

Na kontaktoni per vizite ne prone!

R

 • Address Rruga e Barrikadave
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate