SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA ELBASANIT

 • 173.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 173.000€

Details

 • Price: 173.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Kompleksi Xheluks, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 133 m2.
-Kati: 5.
-Orientim Jug-Perëndim.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Investim afatgjatë.
-Zonë e qetë familjare.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

CMIMI 173.000 EURO

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada