SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA E DURRESIT

 • 190.000€
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA E DURRESIT, TEK MINISTRIA E ARSIMIT.

Në shitje, Apartament 3+1.

Vendndodhja: Rruga e Durresit, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 96.4m2.

-Kati: 5.

-I mobiluar.

-Pallat ekzistues.

-Mundësi kreditimi.

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

-I investuar në izolimin e mureve.

-Të gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike.

-Mundësi investimi për qera ditore dhe mujore.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada