SHITET, APARTAMENT 2+1, REZIDENCA URBAN GATE, TIRANË

 • 124.920€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 124.920€

Details

 • Price: 124.920€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në Shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rezidenca Urban Gate, Astir, Tiranë.

Detaje për Zonën:

– Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.

– Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar ndjeshëm duke e bërë një vend të përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

– Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.

-Transporti publik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 104.1 m2.

-Kati: 7.

-Ndërtim i vitit 2024.

-Me ashensor.

-Orientim jug.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

-Cilësi & siguri maksimale.

-Fasadë e ventiluar.

-Projekt Unik.

-Lokacion strategjik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada