SHITET, APARTAMENT 2+1, REZIDENCA SIRI KODRA, TIRANE

 • 133.200€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 133.200€

Details

 • Price: 133.200€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697017105

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Bulevardi i ri, Qendër, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
-Zonë e pozicionuar në afësi të qendrës dhe me akses në akset kryesore të qytetit dhe
në projektin e ri të unazës së madhe.
– Shërbimet publike si transporti publik, spitalet, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme janë facilitetet që i lehtësojnë jetesën banorëve të kësaj zone.
-Transformimi i zonës, duke e bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar & punuar bën që edhe vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, Bulevardi I ri mund të konsiderohet si një zonë e sigurt, e qetë dhe familjare, gjë e rëndësishme vecanërisht për rezidentët.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 106.51 m2
-Sipërfaqe neto: 90.80 m2
-Kati: 1.

Organizimi:
Korridor shpërndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.
– Cilësi & siguri maksimale.
– Ndërtim i ri.
– Investim afatgjatë.
– Zonë e qetë familjare.
– Lokacion i favorshëm buzë rrugës kryesore.
– Izolim termik.
– Vetrata Termike.
– Respektuar të gjithë standardet antizimike.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2