SHITET, APARTAMENT 2+1, REZIDENCA COLONNADE, TIRANË

 • 125.320€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 125.320€

Details

 • Price: 125.320€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697017103

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rezidenca Colonnade, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
– Lokacioni: Lapraka ndodhet në një vend strategjik në Tiranë, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha akset e kryeqytetit dhe të shërbimeve të rëndësishme.
– Infrastruktura: Zona ka një infrastrukturë të mirë zhvilluar, me rrugë të mira, trotuare, dhe shërbime komunale të cilat janë të përdorshme për banorët dhe bizneset.
– Shkollat dhe institucionet arsimore: Lapraka ka shkolla të ndryshme, universitete dhe institucione arsimore që ofrojnë mundësi të shkëlqyera arsimore për fëmijët dhe të rinjtë.
– Shërbimet shëndetësore: Lapraka ofron akses të lehtë në spitale, klinika dhe qendra shëndetësore të cilat ofrojnë shërbime shëndetësore të cilat janë të nevojshme për banorët.
– Lapraka ka një gamë të gjerë të restoranteve, kafeterive dhe dyqaneve, që ofrojnë produkte dhe shërbime të ndryshme për banorët dhe vizitorët.
– Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 96.4 m2
-Kati: 5.

Organizimi:
Korridor shperndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Fazë grope.
– Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjatë.
– Komunitet i zgjedhur.
– Fasadë e ventiluar.
– Projekt Unik.
– Ndriçim natyral në të gjithë ambientin e apartamentit ne sajë të strukturës së veçantë që ka rezidenca.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit