Shitet Apartament 2+1, Paskuqan Tirane

 • 0
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 2+1

Vendodhja: Paskuqan Tirane

Detaje per zonen:

Paskuqan është një zonë që ndodhet në periferi të Tiranës, në një qytet të vogël të quajtur Kamëz. Kamëza është një prej bashkive (komunave) të Tiranës, e cila gjendet në jugperëndim të kryeqytetit shqiptar.

Zona e Paskuqanit në Kamëz është një nga zonat e banuara dhe është e njohur për rezidencat private, bizneset lokale, dhe infrastrukturën e saj komunale. Kamëza është një nga zonat e zhvillimit më të shpejtë në Tiranë, me një numër të madh të bizneseve, dyqaneve dhe objekteve të shërbimeve publike.

Specifikat e prones:

Siperfaqe totale 102.78m2

Kati 5

Orjentimi Veri

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur e rregull

– Faze Karabina

Per me shume detaje rreth prones si dhe per nje vizit nga afer ne prone me kontaktoni!

 • Address Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3